• Новак
PAOSIMI Тој Има Пораст Велигден-Смешно Христос Крстот Исус Е Мој Спасител Drawstring Торба Ранец Нерешено Кабелот Торба Sackpack Спортска Торба Салата Торба Големи Лесен Салат

PAOSIMI Тој Има Пораст Велигден-Смешно Христос Крстот Исус Е Мој Спасител Drawstring Торба Ранец Нерешено Кабелот

DEN 633.60
Производот е достапен

Достапност

Вистинската боја на ранец можеби малку разлика од сликата покажува поради различни monitor settings или како одраз на светлината кога снимање.Овие се drawstring на Стилски кеси дома.Торба е супер симпатична и ќе го привлече вашето внимание за време на патувањето.На уникатен и динамичен дизајн е многу погодна за нашите модни љубовници.Разноврсна-нашите тинејџер drawstring кеси се погодни за секоја прилика.Нашите чанти се популарни за нивните засилен крои и силна drawstring.Drawstring печат џебови-нашата симпатична drawstring кеси се специјално дизајнирани за возрасни и деца, кои патуваат често.Не само што може да plug влажни крпи, но исто така, можете да носат патики.Ве молиме овозможи 1-2 см различни за мерење поради различни мерни методи.Надворешниот Материјал : најлон Големина : Висок 43cm / Должина 36 см Пол : унисекс се Справи со тип : drawstring Пакетот Вклучува : 1 компјутер daypack Топло Совети : 1.Издржливи материјали-Направени од издржлив, лесен полиестер материјал, нашите мултифункционален drawstring кеси се обично најпопуларните избор за студентите или фитнес зависници кои имаат тенденција да се носат тешки предмети.На drawstring се наоѓа на секоја страна од кесата и лесно можат да бидат сместени на задниот дел или на едно рамо.Ако е потребно, на drawstring може да се прилагоди за да се направи повеќе погодна.Моден лесни платно/најлон ткаенина спортски drawstring daypacks ранец., овие кеси се совршен за чување на разни спортски од јога, фитнес центар, базен на училиште со спортска опрема.Нашата нова drawstring торба серија е полна со бои и уникатни модели.Ве молиме оставете малку мирис на кожа/текстилни ткаенини од нов производ,ќе исчезнат по неколку дена.На лесни ткаенини обезбедува удобен и одговара носи искуство во текот на денот.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката