• Новак
Камерата Конвертор, Д-Допрете го за да 5V USB Адаптер Приклучок за V-Монтирање на видео камера Камера Батеријата за BMCC

Камерата Конвертор, Д-Допрете го за да 5V USB Адаптер Приклучок за V-Монтирање на видео камера Камера Батеријата

DEN 263.76
Производот е достапен

Достапност

USB порта е дизајниран за вашиот паметни телефони или други USB уреди.Поврзете се на машки со текст V-планината батерија, Д-допрете 2 pin женски излез може да обезбеди енергија за монитори и за BMCC.D-допрете 2 pin машки текст е компатибилен за сите V-Планината батеријата.Изработен од квалитетен материјал со фина изработка, трајни производи за години на употреба.Преносни големина, совршен за надворешна снимање и напојување.D-допрете 2 pin машки текст е компатибилен за сите V-Планината батеријата.Поврзете се на машки со текст V-планината батерија, Д-допрете 2 pin женски излез може да обезбеди енергија за монитори и за BMCC.USB порта е дизајниран за вашиот паметни телефони или други USB уреди.Преносни големина, совршен за надворешна снимање и напојување.Изработен од квалитетен материјал со фина изработка, трајни производи за години на употреба.Карактеристики : Материјал : Пластични Боја : Црна Fitment : За BMCC/Monitor/паметен Телефон/USB Уреди Моќност : 11-17 V 10 A Излезна Моќност (D-Допрете Женски) : 11-17 V 10 A Излезна Моќност (USB) : 5 V 1.6 Големина : прибл. 5 х 4.5 cm / 1.97 x 1.77 инчен Тежина : околу. 24 g Пакет Листа : 1 x Адаптер.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката