• Новак
LEOSEON Премиум Виски Decanter во Собата, 25 Мл decanter во собата со 4 Алкохол 10 Мл Очила, Изработени од Олово-Слободен Стакло, Домот Подарок Кутија

LEOSEON Премиум Виски Decanter во Собата, 25 Мл decanter во собата со 4 Алкохол 10 Мл Очила, Изработени од

DEN 959.76
Производот е достапен

Достапност

Ценет Спакувани во Собата : LEOSEON виски decanter сет вклучува 25oz Кристал Виски Decanter и 4 PC Софистицирани 10oz Чаши Виски, комплимент вашиот бизнис средби, семејни дружења, Барови, Роденден и други различни прилики. 100% Олово-Слободно : Ова Виски Decanter во Собата е направен од Доведе Слободни Ултра-Јасност Стакло, се осигура дека ќе уживате Виски, Рум, Бурбон, Вотка, Текила и сите други пијалаци автентично и безбедно.Премиум Подарок Кутија : Со екстра-вредност домот подарок кутија, да биде најдобар избор за подарок било виски ентузијаст за денот на Таткото,Денот на Вљубените, Денот на Благодарноста и други манифестации.Што повеќе, тоа е добро заштита пакет.Цврст и Елегантен : На дното на decanter и очила преземе класичен дијамант сече и се згусне очила ќе понудат трајни услуга за вас и се чувствуваат квалитет елеганција на сите времиња.Машина за миење садови Безбедно направи исчисти бриз!.По Продажба на : - Секој во однос на производите или неисправни, plz контактирајте со нас на прво време, Leoseon нудат 24 часа/ 7d служба и решение за вас.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката