• Новак
Предупредување Светлина, Практични Погодно Трепкачко Светло за Ноќно возење Велосипед за Ноќта Работи за Општа Намена за Професионална Употреба

Предупредување Светлина, Практични Погодно Трепкачко Светло за Ноќно возење Велосипед за Ноќта Работи за Општа

DEN 976.80
Производот е достапен

Достапност

Особено погоден за ноќно трчање и возење велосипед како предупредување ефект.Меки силиконски бенд и adsorbent магнет, тоа се користи во било кој тип на ранец.Магнет адсорпција, овозможува тоа да биде инсталиран по волја, удобен за користење.Главната машина може да бидат отстранети од силикон појас.Притиснете на транспарентен копчето на домаќинот на површината, LED црвено светло ќе биде на; Притиснете го повторно и LED трепка; Притиснете повторно, light off.Функција : 1. Главната машина може да бидат отстранети од силикон појас.2. Меки силиконски бенд и adsorbent магнет, тоа се користи во било кој тип на ранец.3. Притиснете на транспарентен копчето на домаќинот на површината, LED црвено светло ќе биде на; Притиснете го повторно и LED трепка; Притиснете повторно, light off.4. Магнет адсорпција, овозможува тоа да биде инсталиран по волја, удобен за користење.5. Особено погоден за ноќно трчање и возење велосипед како предупредување ефект.Спецификација : Состојба : 100% Сосема New Item Тип : Предупредување Light Material : ABS + Силикони Батерија : 1 x CR2032 (Built-in)Работно време : 24 часа Пакет Листа : 1 x сопирачките.

Декларирани спецификации

Condition:
100% Brand New
Item Type:
Warning Light
Material:
ABS + Silicone
Battery:
1 x CR2032 (Built-in)
Working Hours:
24 hours
Package List:
1 x Warning Light :

Комплементите на стоката