• Новак
Pogeair 24 Компјутери Мат Матирано Балерина Екстра Долг Ковчег Притиснете На Лажни Нокти,Црн Сјај Мода Балет Носат Ноктите,Трапезоидна Лажни Ноктите Со Дрвен Стап и Но?

Pogeair 24 Компјутери Мат Матирано Балерина Екстра Долг Ковчег Притиснете На Лажни Нокти,Црн Сјај Мода Балет Носат

DEN 239.76
Производот е достапен

Достапност

【Мат Матирано Трапезоидна Лажни Ноктите】24 компјутери подароци кутија за пакување црн сјај трапезоидна лажни нокти, целосна покриеност лажни ноктите со дрвен стап и нокти датотека,Без лепак. 【Различни Големини】Лажни ноктите се достапни во 10 различни големини, пред-нумерирани 0-9. Затоа, можете лесно може да се означи и да ја признае повеќе ноктите.Без оглед на големината на вашите нокти се, ќе може да го избере најдобриот лажни нокти за вас. 【Погодно】Тоа обезбедува прекрасни помине уметност вештини за нокти студенти или почетници во DIY помине уметност дома.Вие исто така може да одговара други украси, како што се nailing различни ликовни налепници, да се создаде свој стил и да покаже вашите карактеристики. 【24-часовна онлајн услуга】Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да контакт со мене, ако не сте задоволни со нашите производи, ве молиме контактирајте ме прв, јас ќе ви обезбеди замена или рефундирање како што е можно поскоро.Pogeair Екстра Долг Ковчег Притиснете на Ноктите Боја:црн сјај Количество:24 Pcs+Мини Стапчиња+Мини Нокти Датотека Рачно изработени обновливи лажни ноктите од различни големини.Можете да ги завршите вашите нокти во помалку од 3 минути далеку од дома, и може да се скрати за било должината и обликот ви се допаѓа Како Да го Користите : 1.Со цел да се направи лажни ноктите подобро да се носат и да изгледаат поубаво, file двете страни со ноктите се држиме за чистење на ноктите и да ја задржите на нокти, сува 2. Изберете соодветна големина помине за секој прст, и го стави лепак налепници на ноктите 3. Притиснете лажни нокти за вашите нокти и задржете ги за 10 секунди 4. Скратете го вишокот со нокти датотека Отстрани Совети : ставете ги вашите нокти во топла вода за 2 минути, а потоа внимателно подигнете ги од рабовите со дрвен стап.Не ги отстрани насилно.Ова може да го оштети вашите природни нокти.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката