• Новак
OtterBox Патнички Серија Случај за iPhone 12 ПРО МАКС (САМО) Не-Мало Пакување - Балет Начин

OtterBox Патнички Серија Случај за iPhone 12 ПРО МАКС (САМО) Не-Мало Пакување - Балет Начин

DEN 599.28
Производот е достапен

Достапност

Компатибилен со i Phone 12 ПРО МАКС (НЕ се Компатибилни со 12 / 12 Мини / 12 Про модели).Мека внатрешна slipcover и тешко надворешната школка апсорбира и одврати влијанија.Сигурен зафат на случај назад за сигурни ракување.Порт опфаќа блок нечистотија, прав и lint од добивање во приклучоци и пристаништа.Траен антимикробна технологија им помага на заштита на случај надворешноста против многу заеднички бактерии.Вклучува Otter Box ограничен доживотна гаранција (види веб-сајт за детали) и е 100% автентично.OTTERBOX ПАТНИЧКИ СЛУЧАЈ ЗА ВАШИОТ APPLE IPHONE 12 ПРО МАКС (НЕ 12 Мини / 12 / 12 Про) Се движат со Патнички Серија, тенок, заштитна i Phone 12 Про Max случај што го задржува вашиот телефон безбедно од капки и испакнатините.Дополнително, сребро-базирани антимикробна на силажата е интегриран во случај која ви помага да го попречат микробиолошка раст и брани случај надворешноста против многу заеднички бактерии.Ткаењето на адитивот во случај материјали обезбедува држи заштита на вашиот случај 24/7/365 и outlasts тешки употреба.Изграден за да се победи на дневни мелење, Патнички Серија комбинира џеб-friendly профил со добри за одбрана и додаде потпора да се обезбеди да ги задржи ќе километар по километар.КАРАКТЕРИСТИКИ : Тенок, компактен профил лизга лесно во и надвор од pockets Soft внатрешна slipcover и тешко надворешната школка апсорбира и одврати impacts Reliable контрола на случај назад за сигурни handling Port опфаќа блок нечистотија, прав и lint од добивање во приклучоци и ports Raised браник за додаде екран заштита(Екран заштитник продава одделно) за ОНА што Е ВО КУТИЈАТА : Otter Box Патнички Случај КОМПАТИБИЛНОСТ : i Phone 12 ПРО МАКС (НЕ 12 / 12 Мини / 12 ПРО) ГАРАНЦИЈА : Otter Box ограничен доживотна гаранција (види веб-сајт за детали) ПАКУВАЊЕ : Не-Мало Пакување.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката