• Новак
Различно Обоени Две Змеј Drawstring Ранец, Торба Водоотпорен Салата Sackpack String Торба Лесен Спорт Јога Училишниот Ранец За Мажи, Жени, Девојки, Момчиња

Различно Обоени Две Змеј Drawstring Ранец, Торба Водоотпорен Салата Sackpack String Торба Лесен Спорт Јога Училишниот

DEN 412.80
Производот е достапен

Достапност

Ова Е Последната Drawstring Ранец што Некогаш Ќе Треба!Туристички Ранец Е Голем Дар За Секого.Димензии : 16.Нашите Drawstring Салата Кеси Се Здрав И Лесен, Оптимална За Која Било Внатрешна Или Надворешна Активности.Производ Specifications Feature : Голем Капацитет, мала Тежина, Мал Волумен, Лесен за Складирање и Др.Можеби Само Некој Студент Или Канцелариски Работник.34 lb Тежина Само.Нашите Drawstring Ранец Ќе Ви Даде Совршен Одговор.Прилагодливи Ремени : 0.Повеќенаменски : Лесни, Мали И Удобно, Нашите Gymsack Се Унисекс И Одговара За Повеќе Активности, Вклучувајќи Пливање, Пешачење, Кампување, Ден Патувања, Спортските Практики, Преку Ноќ Останува, Патување, Одмор, Јога, Трчање, Џогирање, Шопинг, Салата Спортски Или Училиште Јп Лекција И Други Деца Отворено Настани.Ви Даде Совршен Класификација За Мали Предмети Како Телефон, Копчиња, Лични Карти Итн.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката