• Новак
SOLOAD-HOO Отпад Бин Големи апарати за Домаќинство Ѓубре Може да Креативни Симпатична Кожа Отпадна Хартија Кошница Кујна Бања Спалната соба Дневна Соба за Складирање Ц

SOLOAD-HOO Отпад Бин Големи апарати за Домаќинство Ѓубре Може да Креативни Симпатична Кожа Отпадна Хартија Кошница

DEN 2167.68
Производот е достапен

Достапност

Стилски корпата за ѓубре со модерен дизајн кој изгледа одлично и лесно се вклопува во тесен отвор и чудни места; совршена големина за внатрешноста кабинети, под шалтери, под тоне и други мали простори;. ♣ Внимателно избрани : увезени водоотпорен кожа, удобно материјал, водоотпорен и не-плетени внатре, безбедно. ♣ Совршен изработка и квалификувани шевовите, единствен ткаеше површина, е елегантен кошница на декоративни ѓубре или хартија кошница. ♣Име : Нордиските стил кожа ѓубре може, материјал : увезени перат кожа, големина : 25 * 26 CM. ♣Мултифункционален : не само за дневна складирање на производи, но исто така и за декоративни слики или скулптури на цветни аранжмани, но исто така и за зачувување на мали предмети за домот.ѓубре може да дава изјава, со своите стилски и уникатен финиш и беше наменета за подобрување на вашиот постоечки оркестарот Надополнува секоја кујна или канцеларија décor.Име : Нордиските стил кожа ѓубре can Material : увезени перат leather Size : 25 * 26 CMVersatile : не само за секојдневно складирање на производи, но исто така и за декоративни илустрации или цветни аранжмани скулптури, но исто така и за зачувување на мали предмети за домаќинството.совети : 1. Ве молиме проверете ги бојата и големината пред купување.2. Не се вклучуваат предмети кои се различни од корпата за ѓубре прикажани во производот фотографија.3. Ве молиме имајте предвид дека, поради различни монитори, мало хроматските аберации може да се случи, ве молиме да се разбере.4. Горенаведените податоци за повикување само, големината е прирачник за мерење, ќе има 1-3cm грешка, ве молиме овозможи, ви благодарам.5.Вашето задоволство е најголемата цел на нашата услуга.Иако ние може да не се од ваша страна, ние се надеваме да ви обезбеди со најискрено услуга.Ако имате било какви прашања во врска со нашите корпата за ѓубре, ве молиме слободно контактирајте со нас!.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката