• Новак
Косата Чешли Носителот Багажник, Голем Капацитет Фирма Завртка Фиксна Берберот Чешли Складирање се Залагаме за Бербер за Коса Стилист

Косата Чешли Носителот Багажник, Голем Капацитет Фирма Завртка Фиксна Берберот Чешли Складирање се Залагаме за

DEN 616.56
Производот е достапен

Достапност

Одлична ABS : Салон чешел носителот кутија направени од високо квалитетна ABS материјали, отпорност на топлина, електрична изолација, издржлив и не е лесно да се скрши.Мулти Слотови : Чешли носителот рек дизајниран со повеќе слотови, дозволете можете да примате разни видови на фризер алатки посебно во исто време.Фирма Завртка Поправи : Фризерски алатки носителот рек усвои завртка засилување, не е лесно да се распадне, што може да се задржи вашата алатки за безбедност.Централната Складирање : Чешли носителот управување со голема централна решетка, која може да се добијат фрагментарни предмети, направи вашиот работен простор чисти.Голем Капацитет : Берберот алатки носителот багажник со голем капацитет, може да се користи за чување на разни убавина алатки, како што се ножици, чешли, hairpin, итн.Функција : 1. Централната Складирање : Чешли носителот управување со голема централна решетка, која може да се добијат фрагментарни предмети, направи вашиот работен простор чисти.2. Фирма Завртка Поправи : Фризерски алатки носителот рек усвои завртка засилување, не е лесно да се распадне, што може да се задржи вашата алатки за безбедност.3. Голем Капацитет : Берберот алатки носителот багажник со голем капацитет, може да се користи за чување на разни убавина алатки, како што се ножици, чешли, hairpin, итн.4. Мулти Слотови : Чешли носителот рек дизајниран со повеќе слотови, дозволете можете да примате разни видови на фризер алатки посебно во исто време.5. Одлична ABS : Салон чешел носителот кутија направени од високо квалитетна ABS материјали, отпорност на топлина, електрична изолација, издржлив и не е лесно да се скрши.Спецификација : Предмет Тип : Салон Чешли Носителот Rack Material : ABS, PPSize : Прибл. 16.3 x 14.3 x 21.3 cm / 6.42 x 5.63 x 8.39 во Пакет Листа : 1 x Салон Чешли Носителот Rack Note : ве Молиме овозможи мала грешка поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање.

Декларирани спецификации

Item Type:
Salon Combs Holder Rack
Material:
ABS, PP
Size:
Approx. 16.3 x 14.3 x 21.3cm / 6.42 x 5.63 x 8.39in 
Package List:
1 x Salon Combs Holder Rack :
Please allow small error due to manual measurement. Thanks for your understanding. :

Комплементите на стоката