• Новак
Милер Индустрии, 1WKU4, Машки Одговара Полнач, 2, MNPTxSpigot, ПВЦ

Милер Индустрии, 1WKU4, Машки Одговара Полнач, 2, MNPTxSpigot, ПВЦ

DEN 351.12
Производот е достапен

Достапност

Произведени Во Америка.МЕХАНИЧКИ КОМПОНЕНТИ.Комерцијален Бренд : Милер Индустрии.Машки Адаптер, Тело Материјал ПВЦ, Распоред на DWV, Цевки Големина 2 In., Тип на врска MNPT x Spigot, Боја Бела, Макс.Темп. 140 Степени F, Стандарди Мобилен Класа 12454, ASTM D1784.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката