• Новак
Гроздобер Американското Знаме Ранци Момчиња Девојчиња Училиште Книга Торба Патување Пешачење Кампување Daypack Rucksack

Гроздобер Американското Знаме Ранци Момчиња Девојчиња Училиште Книга Торба Патување Пешачење Кампување Daypack

DEN 553.20
Производот е достапен

Достапност

Големина : 11.5"(L)x8"(W)x16"(H); Материјал : животна средина-пријателски водоотпорен лесни полиестер.Материјал : животна средина-пријателски водоотпорен лесни полиестер и мазна патентите.Високо квалитетен материјал направи да се чувствуваме удобно кога ќе го носат.Stucture : 1 x главната преграда внатре, 4 x внатрешна мали џебови, Одговараат за вашиот лаптоп,i Pad,полнач,книга,облека,овошје,паричник,молив кутија,чанта,учебници,лаптоп и сл; 1 x патент предниот џеб од лесно да се носат копчињата за пишување прибор итн мали предмети; 2 x страна мрежа pouchs за вашиот чадор,шише за вода и сок кутија.Прилагодливи поместена засилен рамо ремени се совршени за изборот на соодветна должина на ремени кои го овозможуваат тоа да се вклопи во вашиот висина.исклучителна персоналните шема тема ексклузивни дизајни за вас, бидете сте посебни и единствени.Повеќенаменски Ранци : тоа е голем назад пакет за секојдневниот живот.Светло-тежина сметководствената вредност и совршен за факултет, работа, викенд оклопни, патуваат, пешачење, кампување, лов, пешачење, велосипедизам и други активности на отворено, итн.Тоа е, исто така, совршен подарок за вас и вашата сакана.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката