• Новак
Жица Јамка Копчето Куки, Патент Копчето Puller, DIY Додатоци Патент се Повлече Поддршка Алатка 6PCs Шиење Везови Алатки се Справи со Копчето Кука Помошник за Дома Прилаго?

Жица Јамка Копчето Куки, Патент Копчето Puller, DIY Додатоци Патент се Повлече Поддршка Алатка 6PCs Шиење Везови

DEN 239.76
Производот е достапен

Достапност

Лесен за употреба и лесно да се носат, жица јамка копчето кука работи како добар помошник за секојдневна домаќинство.Рафинирани од highquality нерѓосувачки челик + пластични материјали, е на нес и издржливи.Изградена на строга контрола на квалитетот стандарди, жица јамка копчето кука е подобрена за повеќе практични adoptability.И одлична опрема, можете да го користите секој ден, нека овој производ ви помогнат во вашата секојдневна работа.Жица јамка копчето куки, патент копчето puller, DIY додатоци патент се повлече поддршка алатка 6 PCs шиење везови алатки се справи со копчето кука помошник за дома прилагоди Убав Дизајн.Рафинирани од highâ€'квалитетни нерѓосувачки челик+ пластични материјали, е на нес и издржливи.Брзата копчето алатка е многу корисна и практична алатка, погоден за сите видови на шиење производство и прилагодувањето.И одлична опрема, можете да го користите секој ден, нека овој производ ви помогнат во вашата секојдневна работа.Лесен за употреба и лесно да се носат, жица јамка копчето кука работи како добар помошник за секојдневна домаќинство.Изградена на строга контрола на квалитетот стандарди, жица јамка копчето кука е подобрена за повеќе практични adoptability.Пакет Вклучувајќи 1.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката