• Новак
во Сите твои Патишта Достави до Него Дрвени Исус Знак Роденден Дрвена Плоча Дрвени Име Знаци за Расадник Резба Покрена Букви во Дрво Мазна Прекрасна Наутички за Бе?

во Сите твои Патишта Достави до Него Дрвени Исус Знак Роденден Дрвена Плоча Дрвени Име Знаци за Расадник Резба

DEN 763.20
Производот е достапен

Достапност

Дизајниран во САД за висок квалитет на дрвени.Подготвен да се откажам.Дизајнот е трајно печатени на дрво со високи технолошки принтери и ќе не чип, кора, или слабее.На дрвени ѕидни украси знак е совршен за вашиот дом, бања, спална соба, дневна соба, кујна, кафе бар, книжарница, кафе продавница.Ако не сте целосно задоволни со квалитетот ве молиме контактирајте со нас.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката