• Новак
DJASM psglq Голем Мрежа Џебови Виси Чевли Организатор Рек Уредно Чување Кутија Виси Кеси Ѕид Торба Соба Чевли Чевлички за Складирање (Боја : Б)

DJASM psglq Голем Мрежа Џебови Виси Чевли Организатор Рек Уредно Чување Кутија Виси Кеси Ѕид Торба Соба Чевли Чевлички

DEN 3766.32
Производот е достапен

Достапност

Оваа неверојатна организаторот го прави повеќе простор за вашата куќа,Направени од издржлив платно.Висат на задната страна на секоја врата, со 12 употребливи џебови пространа џебови, идеални за чување чевли, закуски, чистење материјали и разни додатоци.Лесно да се вклопи : складирање торба има висина од 146*32cm и лесно може да се инсталира на сите стандардни врати.Простор за заштеда на енергија : надворешниот дизајн на вратата е многу погодна да се спаси подот или се користи кога простор за складирање е ограничен.Брз пристап : Транспарентна џебовите ви овозможи да брзо да пристапите предмети и лесно да се провери локацијата на секој објект.Име : 12 преграда за складирање bag Material : не-плетени fabric Size : 146*32cm Weight : 185g Color : бела, кафеава, сива, yellow This неверојатни организаторот го прави повеќе простор за вашата куќа,Направени од издржлив платно.Висат на задната страна на секоја врата, со 12 употребливи џебови пространа џебови, идеални за чување чевли, закуски, чистење материјали и разни додатоци.Лесно да се вклопи : складирање торба има висина од 146*32cm и лесно може да се инсталира на сите стандардни врати.Простор за заштеда на енергија : надворешниот дизајн на вратата е многу погодна да се спаси подот или се користи кога простор за складирање е ограничен.Брз пристап : Транспарентна џебовите ви овозможи да брзо да пристапите предмети и лесно да се провери локацијата на секој објект.Пакет Содржина : 1*Чевли rack Only над пакет содржина, други производи кои не се опфатени.Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа.Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3cm.МОДЕРЕН И УДОБЕН ДИЗАЈН : Лесно за чистење, нечистотија, доказ и водоотпорен, Совршен за организирање и намалување на нередот, додава убав естетски вредности во секоја соба.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката