• Новак
Круг Chinoiserie Сини И Бели Порцелански Цвет Молив Случај Молив пенкало Случај Со Двојно Патент Организатор Кутија Канцелариски Торба Деловни Канцелариски Материјали

Круг Chinoiserie Сини И Бели Порцелански Цвет Молив Случај Молив пенкало Случај Со Двојно Патент Организатор Кутија

DEN 792.00
Производот е достапен

Достапност

Полиестер.Материјал : Направен Од Микрофибер Стп Синтетички Кожа, Тоа Е Лесен Сепак, Трајни И Високо Солза-Отпорни Не Ќе Падне.Спецификации : 8.3 Инчен * 2 Инчен * 3.5 Инчен, Совршена Големина За Да Се Одржи Во Вашата Торба.Уникатен Дизајн : Двоен Патент Дизајн Со Две Џебови, Може Да Се Помешани Поставени Според Обемот На Стока.Голем Капацитет : Просторен Простор За Гумичка, Спојувач, Ножици, Клипови, Молив Боички, Острилка, Rubbers, Пенкала И Моливи, Владетели Не Подолго Од 20cm,Студентите Калкулатор И Математика во Собата.Мулти Цел : Е Навистина Мултифункционален Торба Со Голема Прегради Кои Може да ги исполни Практични Потреби За Различни Луѓе, Тоа Не Е Само Молив Случај, Но, исто Така, Патува Organiser (организатор) wallet (Паричник), Шминка Козметички Торба И Кабел Додаток Торба.Најдобрите Подароци : Може Да Се Користи Како Пенкало Торба За Статистика & Училиште, Бизнисмен За Статистика Организација, Патување Или Шминка Торбичка За Момчиња И Девојчиња.Тоа Е Одличен Подарок За Дете, Пријател, Детето Или Семејството, Исто Така, Тоа Е Совршен Подарок За Дипломирање, Роденден, Назад На Училиште И Божиќ!.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката