• Новак
Палец Завртки - 3/8 Стегање Копчиња w Големи Fluted Главата на СВ Големина: 3/8 x 1 Црвено - 4 парчиња Квалитет Брзо

Палец Завртки - 3/8 Стегање Копчиња w Големи Fluted Главата на СВ Големина: 3/8 x 1 Црвено - 4 парчиња Квалитет

DEN 917.76
Производот е достапен

Достапност

3/8" Стегање Копчиња со Fluted Rosette.HD Delrin Главата. 3/8-16" Груб Навој.Кабинетот На Затворачи.Палец Завртки.Премиум квалитет и направен во САД.Над големина круг Fluted глава е направен од Delrin и е 1 1/2" во дијаметар.Тема Материјал – Не ' Рѓосувачки Челик.Глава Дијаметар : 1.5".Глава Дебелина : 3/8".ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ : 100% цврст и квалитетен материјал. 100% ЗАДОВОЛСТВОТО на КЛИЕНТИТЕ : Ние сакаме да бидат задоволни со нашите производи колку што тоа го правиме.Ако не сте задоволни со нашата производи за било која причина, ве молиме да се врати за нови замена или целосно враќање на средствата.Ние нудиме врски, за да обезбедат избор на високо-квалитетни Палецот Завртки и Гума Заштитници сакаме нашите клиенти, вашето задоволство е нашиот приоритет, не контактирате ако имате било какви прашања, ние ќе се обидеме потрудиме да го реши секој проблем ви се исполнат.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката