• Новак
Издание Влезот 360 Ротирачки Suimen Шише Raccog Забелешка Ittle Archo Ittle Сапун Печат Ехо Рек & Засилувач (8 Јар)

Издание Влезот 360 Ротирачки Suimen Шише Raccog Забелешка Ittle Archo Ittle Сапун Печат Ехо Рек & Засилувач (8

DEN 527.76
Производот е достапен

Достапност

-Ротација-базирани, лесно можете да изберете она што ви треба. -Мазна површина на тегла и рек го заштитува вашето семејство од гребнатини. -Се користи за чување на зачини, тревки и зачини во разни места, како што се кујни и соби. -Зачин рек ви дозволува да ги зачувувате зачини во практични и простор за заштеда на патот. -Ротирачка база, го прави лесно да го изберете вашиот омилен зачини.На модерен и стилски ротирачки зачин рек рингишпил е совршен за современ стил домашна кујна.Централната се справи со не ' Рѓосувачки челик здрав изградба. -Дури и во мала кујна, секогаш имаат зачин shaker во рака.Вклучува 8/16 зачин контејнери за вашиот омилен зачини, лесен за употреба и отвори.спецификација : 16 шишиња : Материјал : не ' Рѓосувачки челик (централна рачка) + абс Боја : Транспарентна (тегла тело) + црна Слој : 2 Број на Јар : 16 Големина : 290x180mm Тегла големина : 104x44x52.5mm 8 шишиња : Материјал : не ' Рѓосувачки челик (централна рачка) + абс Боја : Транспарентна (тегла тело) + црна Слој : 1 Број на Јар : 8 Големина : 170x170mm Тегла големина : 102x43x52mm Пакет се вклучени : 1 × Зачин рек 8/16 × Зачин тегла.

Декларирани спецификации

16 bottles:
Material:
Stainless steel (central handle) + abs
Color:
Transparent (jar body) + black
Layer:
2
Number of Jar:
16
Size:
290x180mm
Jar size:
104x44x52.5mm
8 bottles:
Material:
Stainless steel (central handle) + abs
Color:
Transparent (jar body) + black
Layer:
1
Number of Jar:
8
Size:
170x170mm
Jar size:
102x43x52mm
Package included:
1 × Spice rack :
8/16 × Spice jar :

Комплементите на стоката