• Новак
Арена Екипата 30 Пливаат Ранец, Тимот На Црна Melange

Арена Екипата 30 Пливаат Ранец, Тимот На Црна Melange

DEN 1099.92
Производот е достапен

Достапност

Удобно, компактен ранец со лаптоп ракав.Голем главната преграда, Пред zip џеб, посебно пливаат торба вклучени За мокра облека.Поместена ремени, димензии : 46cm x 31cm x 16cm, 30 L.Идеален за спорт, училиштето и во слободно време. 100% полиестер.Стилски арена Ранец Тим 30 L е идеален за транспорт вашата обука, опрема или за на училиште и во слободно време.Голем главната преграда е дише за влага контрола.Со посебна swimbag за мокра облека и внатрешниот лаптоп ракав.На поместена задниот панел и рамо ремени гаранција за исклучителни удобност.Карактеристики : Удобно, компактен ранец со лаптоп ракав Големи главната преграда, пред zip џеб, посебно swimbag вклучени за мокра облека Поместена ремени, димензии : 46cm x 31cm x 16cm, 30 L Идеален за спорт, образование, слободно време 100% Полиестер Димензии : 46cm x 31cm x 16cm, 30 L.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката