• Новак
Празник Декорација LED String Светла 2M 3M 5M 10M Led Светла Синџир Бакарна Жица USB Или Батеријата Напојува лед String светлина Самовила Светлина за Божиќ Светла Свадба Партија

Празник Декорација LED String Светла 2M 3M 5M 10M Led Светла Синџир Бакарна Жица USB Или Батеријата Напојува лед

DEN 1821.60
Производот е достапен

Достапност

LED светилка монистра количина : околу 20leds,30leds.50leds,100leds за да изберете.Должина : 2 M,3 M,5 M USB,10 M USB.Растојанието помеѓу два светилка монистра : 10cm.Извор на енергија : 3*АА bettery,USB.Украсување Божиќ Стебла, Дворови, тремови,покривот, патио, градина, ѕид, прозорец, спална соба, дневна соба, свадба, забава, роденден, Божиќ итн.Не се мачат да го наместите светлото повторно.2 M 3 M 5 M 10 M Led Светла Синџир Бакарна Жица USB Или Батеријата Напојува лед String светлина Самовила Светлина За Божиќ Светла Свадба Party Light боја : Бела,Топло бела,Црвена,Зелена,Сина,Розова,Виолетова,Жолта,Шарени color LED светилка монистра количина : околу 20leds,30leds.50leds,100leds за choose Length : 2 M,3 M,5 M USB,10 M USBThe растојание помеѓу две светилка монистра : 10cm Power извор : 3*АА bettery,USBWire материјал : Бакар wire Function режим : Стабилен-on Usage : Ѕвезденото Светла се направени со парична казна bendable бакар wire Flexible уште издржливи, преносни и лесно да се скрие и да го користите.Можете да направите било каква форма ќе want Ideal за декорација, елка, роденден, ноќта на вештерките, Прослава, партија, гардероба, градина партија, ограда, Детска' подарок, etc These LED жица string мулти бои светлата се совршено за употреба во цветни аранжмани, внатрешна декорација, било осветлување проект или убави прилог на нешто што сакате да emphasize2m 3m led стрингови се опериран 3*АА батерии (не се вклучени), за повеќе од 48 часа пред постепено светлина затемнување поради намалување напојување од batteries Package : 1pcs x Бакарна жица LED светло string Widely користите за да виси Божиќ светла за дрво на отворено.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката