• Новак
Прес-Бесплатна Бања Бања Четка За Заби Жилет Силика Гел Полица Лепило Стакло Складирање Рек-Беж Мечка

Прес-Бесплатна Бања Бања Четка За Заби Жилет Силика Гел Полица Лепило Стакло Складирање Рек-Беж Мечка

DEN 1127.52
Производот е достапен

Достапност

Нашата продавница е така чест за вас.Користете широк-користете дневна соба далечински управувач и мобилен телефон заграда, бања паста за заби и четка за заби и нега на кожата производи, итн.Модерен изглед - трајни структура обезбедува долготрајни квалитет, стилски дизајн и рационализација изглед.Ѕид-монтирани дизајн - лепило е моќен лепливоста, само кинење на покрие, не на штета на ѕидот, лесно да се инсталира.Квалитетот на Услугите Што ги обезбедуваат ефикасни услуги за секој клиент.Ако имате било какви прашања или ви се потребни нашите им помогне на, ве молиме слободно контактирајте со нас, нашите професионални услуги на клиентите тим е подготвен да се живее.Материјал : silicone Style : Creativity Installation метод : absorbent Storage сцена : шминка за складирање, кујна складирање, спална соба за складирање, бања storage Color : жолт лимон / зелен лимон / симпатична мачка канџи / метар.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката