• Новак
ZMAUTOPARTS Мрежа Предна Горна Решетка Решетка Вметнете Црна Компатибилен со 2019-2020 Chevy Malibu

ZMAUTOPARTS Мрежа Предна Горна Решетка Решетка Вметнете Црна Компатибилен со 2019-2020 Chevy Malibu

DEN 1750.80
Производот е достапен

Достапност

Mesh.Високо Квалитетна ABS Пластика.Лесен Дизајн.Не дојде со амблем. 30 Дена Политика На Враќање - Гаранција За Парите Назад. 1 парче горна решетка.Компатибилен со 2019-2020 Chevy Malibu Мрежа Црна Нова Високо Квалитетна ABS Plastic Lightweight Дизајн 1 парче горна решетка 100% Сосема нов во box Enhance стилот или функцијата на оригиналните ОЕМ grille Custom одговара за автомобили, камиони, и SUVs Made со ISO сертифицирана производителот користење на материјали кои ги исполнува OE standards No инсталација настава се вклучени, професионална инсталација е recommended This е резервни замена на производот и не се поврзани со било други марки или производители да не дојде со амблем.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката