• Новак
XEK Здрав и 'Рѓа-Доказ Количка со Голем Капацитет од не' Рѓосувачки Челик Крпа Полици за Бања

XEK Здрав и 'Рѓа-Доказ Количка со Голем Капацитет од не' Рѓосувачки Челик Крпа Полици за Бања

DEN 1980.00
Производот е достапен

Достапност

Направени од високо-квалитетни нерѓосувачки челик, водоотпорен и влага-доказ, нема рѓа, цврсти и издржливи, погоден за влажно бања средина.Тоа може да биде укината за да се спаси бања простор и да се направи бања повеќе чисти.Мултифункционален проширување решетката за да се спречи крпи, бања пешкири, облека, итн.Удобен кука за бесење крпи или облека за лесен пристап.Заоблени агли и рабови се дизајнирани, не се плашат од пречки, нема острина, и нема штета да се крпи и облека.Полиран за мазна завршница и лесен за чистење.Направени од високо-квалитетни нерѓосувачки челик, водоотпорен и влага-доказ, нема рѓа, цврсти и издржливи, погоден за влажно бања средина.Тоа може да биде укината за да се спаси бања простор и да се направи бања повеќе чисти.Мултифункционален проширување решетката за да се спречи крпи, бања пешкири, облека, итн.Удобен кука за бесење крпи или облека за лесен пристап.Заоблени агли и рабови се дизајнирани, не се плашат од пречки, нема острина, и нема штета да се крпи и облека.Полиран за мазна завршница и лесен за чистење.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката