• Новак
144PCS Обновливи Chalkboard Decals Preprinted Водоотпорен Кујна Организатор Провизии Labels Леќата Кутии Ознаки Зачини Тегла Налепници(Транспарентна)

144PCS Обновливи Chalkboard Decals Preprinted Водоотпорен Кујна Организатор Провизии Labels Леќата Кутии Ознаки

DEN 494.16
Производот е достапен

Достапност

144 PCS Preprinted Зачини Тегла Налепници Провизии Labels Леќата Кутии Ознаки. 100% Сосема нов црна, светло жолта,.Големина : 26.7 cm*13.5 cm; беа 25,5 см*13.5 cm; една налепница : кол.3.8 см.Количина : 144 PCS/Set Apply да : провизии етикети, кујна декорација, кујна организација, маркер, подарок, алат и така on Type : Храна Зачин Организација Stickers Color : транспарентни; црна, светло жолта,144 PCS Preprinted Зачини Тегла Налепници Провизии Labels Леќата Кутии Tags Specification : 18pcs/Состојба; 8 листови/set Size : 26.7 cm*13.5 cm; беа 25,5 см*13.5 cm; една налепница : кол.3.8 cm Material : PVC100% Сосема нов отпечатат на високо квалитетни јасно налепница материјал.4.Елегантен & гроздобер храбар изглед : на фонтот е внимателно избрани врз основа на неговата голема видливост и естетика.5.Голема решенија за организирање на вашите подобри вашиот почетен сите наоколу и да изгледа неверојатно.Известување : Поради различни следи и светлосен ефект, вистинската боја можеби мало различни од сликата боја.Ве молиме овозможи 2-30мм се разликува поради прирачник за мерење.

Декларирани спецификации

18pcs/Sheet; 8 sheets/set :

Комплементите на стоката