• Новак
Една Прачка Облека Облека Управување со Полици Возен Облека Организатор со Тркала и Дното Полици Метал Гардероба Плакарот Грб се Залага за Спални соби Дневна Соба

Една Прачка Облека Облека Управување со Полици Возен Облека Организатор со Тркала и Дното Полици Метал Гардероба

DEN 9717.12
Производот е достапен

Достапност

МОДЕРЕН СТАНДАРД ОБЛЕКА РЕК :Една Прачка Облека Решетката за Виси Облеката Преносни Облека Управување со Возен Облека Рек Организатор со Тркала и Дното Полиците.Виси Решетката на вашите потреби.Дали тоа може да биде долг фустан, грб, или џемпер, на отворено Гардероба од 60-120cm должина.ИЗДРЖЛИВИ ЗДРАВ : тркалање облека решетката е направен со здрав лесни метални прачки.На прачка облека рек достапен во црна и златна.ПРЕНОСНИ ОБЛЕКА РЕК : тркалата кои доаѓаат со облека рек овозможува лесно преносливост до различни соби и плакари во дом, канцеларија, дневна соба, entryway, бања, mudroom, дете соба, изложбен салон, и многу повеќе!.РАЗНОВРСНА : Како тркалање и здрав облека багажник, решетката е совршен за да се користи како облека рек, прикажување на решетката, затворен растенијата ги багажник, на сушење багажник, или macramé одлуки стојат !Екстра простор за складирање на дното додава на флексибилност на облека решетката и е идеален за чување на чанти и чевли.Облека Управување со Тркала Стандард Облека Облека Рек Самостојна Возен Облека Организатор на Тркала за Виси Облеката и на Дното Полици Лесно да се Соберат Отвори Гардероба Плакарот Грб се Залага за Спални соби Ходникот Entryway дневната Соба на Детето Деца Adults Model : Грб rack Material : Metal Style : едноставен и modern Furniture структура : bracket Whether да се соберат : Assemble Package се Вклучени : 1 x Облека Rack1 x Завртка Додаток (set)Мерки на претпазливост : 1. Сите слики се направени во вистинска природна светлина и боја на вистинскиот производ е внимателно да се прилагоди во подоцнежна фаза.Поради различна боја температура на светлина и боја отстапување на екранот, бојата на самиот производ и фотографијата ќе имаат боја разлика.Вистински производ ќе преовладува.Ве молиме да се разбере.2. Производите се намали од страна на страна, и постојат 3-5 CM позитивните и негативните грешки, што е нормална појава и не-квалитет проблем.3. Ако имате било какви прашања, ве молиме ни e-mail во времето, ние ќе ви одговори што во временски рок од 24 часа.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката