• Новак
Нерѓосувачки Челик Сечење на Косата Ножици, Коса за Сечење Shears, Професионални Берберот Shears, Фризерски Режа со Пригушувач и Ергономски се Справи со Дизајн за Дома ил

Нерѓосувачки Челик Сечење на Косата Ножици, Коса за Сечење Shears, Професионални Берберот Shears, Фризерски Режа

DEN 350.16
Производот е достапен

Достапност

Со одлични перформанси, можете да рамномерно скратите косата со леснотија.Дури и косата почетник може така лесно да го користите.Функција : 1. Средување на косата : Исклучителна ножеви и шупливи мелење дизајн дури и може да се скрати косата, совршен за сечење shawls, што го скрати косата повеќе убави и природни. Удобен Зафат : се справи со Ергономски дизајн, со мазна и стабилна отворање, а криви се справи им овозможува на секој прст да работат самостојно, направи да се држи ножици за долго време без уморни.Тоа е отпорни на топлина, отпорни на корозија, рѓа отпорни, colorfast.Со исклучително остри ножеви за чисти се сече, рамномерно скратите косата со леснотија, нема да го оштети или подели коса завршува.Тоа е сигурен коса за сечење shears професионален за возрасни & години.ЕРГОНОМСКИ ДИЗАЈН : Професионални Берберот Shears имаат ергономски се справи со дизајн, со мазна и стабилна отворање, а криви се справи им овозможува на секој прст да работат самостојно, направи да се држи ножици за долго време без уморни.ПРОФЕСИОНАЛНО СРЕДУВАЊЕ на КОСАТА : Коса за Сечење Shears имаат исклучителна ножеви и шупливи мелење дизајн дури и може да се скрати косата, совршен за сечење shawls, што го скрати косата повеќе убави и природни.ШИРОКА УПОТРЕБА : За Фризерски Режа е совршен за средување на долга коса, големи бради или синтетички перики, ножици може да се користи во дом или салони. Молчи Дизајн : Коса за сечење shears усвои пригушувач дизајн за намалување на бучава и триење на ножици, што може да ви даде удобно користење искуство.

Декларирани спецификации

Item Type:
Hair Cutting Shears
Material:
Stainless Steel
Color:
 Rose Gold
Package List:
1 x Cutting Shears :

Комплементите на стоката

Кујна Shears, Acelone Премиум Тешки Shears Ултра Остри Нерѓосувачки Челик Мулти-функција Кујна Ножици за Пилешко/Живина/Риба/Месо/Зеленчук/Билки/BBQ

DEN 263.28

Големина на : 1 pack High ефикасност, погодна за секој group This режа ги комбинира голем број на функции во тоа и е