• Новак
Морска Ѕвезда Брег, Морски Школки Ранци Момчиња Девојчиња Училиште Книга Торба Патување Пешачење Кампување Daypack Rucksack

Морска Ѕвезда Брег, Морски Школки Ранци Момчиња Девојчиња Училиште Книга Торба Патување Пешачење Кампување Daypack

DEN 553.20
Производот е достапен

Достапност

Забелешка : 1) фактичката бојата на чантата можеби различни од сликата се прикажани поради различни екранот на екранот или како одраз на светлината кога снимање.Можете да ја определите должината на рамо, рака според вашата висина.-Мултифункционален : Нашата торба е совршено го користите како девојки/момчиња училишниот ранец, ранец за лаптоп/торби/ракави, туристички ранец, спортски ранец, duffel торба и други активности на отворено.5"(L)x8"(W)x16"(H)/29.Ве молиме контактирајте со нас преку е-маил.Полиестер материјал се отпорни на топлина, што го прави погоден за употреба на отворено.-Пространа Оддел : Главната преграда, Две мрежа џеб, Четири мали внатрешни џебови, Еден патент џебови.Лаптоп Ранец, Отворено Патување Пешачење&Кампување Ранец Пак, Секојдневен Колеџ Училиште Daypack, Рамо Книга Кеси.Високо квалитетен материјал направи да се чувствуваме удобно кога ќе го носат.Лесен-за-чистење обвивка.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката