• Новак
JUSTDOLIFE Мини Перење Шише DIY: 12PCS Гроздобер Преносни Декоративни Јасна Порака Шише со Плута Затка Мал Благослов

JUSTDOLIFE Мини Перење Шише DIY: 12PCS Гроздобер Преносни Декоративни Јасна Порака Шише со Плута Затка Мал Благослов

DEN 2107.20
Производот е достапен

Достапност

Порака шише еден големина : D : D*H : околу 2*7cm(0.78*2.76 во).Примена : пораката Во шише може да се користат за декорација спална соба, дневна соба, истражување и статистика.Додадете убавина : мини кои сакаат шише со низа може да се закачи на ѕид за да ги красат соба.Подарок : мал стаклена тегла е одличен подарок за вашата девојка или дечко на Денот на Вљубените.Материјал : пловејќи шише е направен од стакло и плута, квалитетни и издржливи.Мало стаклено шише боја : Multicolor Stone кои сакаат шише материјал : Стакло, cork Message шише еден големина : D : D*H : околу 2*7cm(0.78*2.76 во)Пакетот вклучува : 12 x Сакаат шишиња(мешани типови)1 x Пакет box Note : - ве Молиме погледнете на мерење.Мали мерење грешка е дозволиво во нормалниот опсег.- Таму би можело да биде малку боја разликата се должи на мониторот, камера или други фактори, ве молиме обратете се на физички објект.Пакет Including12 x Сакаат шишиња(мешани типови)n1 x сандак.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката