• Новак
Глава Случај Дизајни Официјално Лиценцирани Activision Call of Duty Црна Ops Студената Војна специјално Издание Копче Уметност Кожа Книга Паричникот Случај Покрие Компатиби?

Глава Случај Дизајни Официјално Лиценцирани Activision Call of Duty Црна Ops Студената Војна специјално Издание

DEN 502.80
Производот е достапен

Достапност

Оваа Глава Случај Дизајни Официјално Лиценцирани Activision Call of Duty : Black Ops Студената Војна мека кожа паричникот стил случај е рачно изработени за да бидат стилски и функционален.Мулти-view застане.Брзо да го Инсталирате.Идеално за гледање movies Magnetic затворање system Full пристап до сите порти и звучници.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката