• Новак
Zeronic Жените Висока Половината Stirrup Leggings Хулахопки Фитнес Тренингот Јога Панталони

Zeronic Жените Висока Половината Stirrup Leggings Хулахопки Фитнес Тренингот Јога Панталони

DEN 431.76
Производот е достапен

Достапност

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Zeronic јога панталони се идеални за вашата јога, вежби, фитнес, било кој тип на тренингот, или секојдневна употреба.Мека и удобност.Лесно да се стави на и полетување.Сите панталони се рамни шевовите, тоа е помогне да се намали иритација предизвикана од chafing.Она што е уште поважно, Нога Stirrup дизајнирани. 30-ДНЕВНИОТ ГАРАНЦИЈА ЗА ПАРИТЕ НАЗАД.Zeronic јога панталони се не Види, преку четири-насочно водат,свилен ткаенина,се обезбеди целосна покриеност.Не се види преку.Машина За Миење.Zeronic од Рефлекс производи се продаваат со 30-ден полн со пари назад гаранција и може да биде вратена без прашања праша.Не исчезнува.Ние сме, исто така, плаќаат поголемо внимание на сите повратни информации од нашите почитувани клиенти и чување да се оптимизира нашата верзија и големина, како фокус на вашиот шарм и благодатта е нашата Zeronic јога е цел.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката