• Новак
SHHMA Полица Облоги,Фиока Полица Фрижидер Мат за Полици Чевли Рек Бања Полици Жица Полица,30 x 150cm

SHHMA Полица Облоги,Фиока Полица Фрижидер Мат за Полици Чевли Рек Бања Полици Жица Полица,30 x 150cm

DEN 454.80
Производот е достапен

Достапност

ВИСОКО КВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ : Фиока Облоги помагаат да се спречи dishware од менувањето во вашите фиоки и шкафот.Може да се користи во контакт со овошје и зеленчук директно.ЛЕСНО ДА се НАМАЛИ : Вклучува 1 тркалаат 11.81 инчен x 59.05 инчен/4.9 FT лагер,Нашите полица облоги дојде во најпопуларните пред-намалување на големини за лесна инсталација.плус облоги се не-лепило и лесно пренослив!.МУЛТИ ФУНКЦИЈА : душеци се целосно вдп,effectly заштита на вашиот кабинет,бања полиците,Провизии и фрижидер,чисто и уредно.не-лепило точки на врвот и мазна дното има лагер и објекти во место.помогне да се намали лизгање и bunching во вашиот шкафот и полица.ЛЕСЕН ЗА ЧИСТЕЊЕ : Мие, обновливи и брзо да се суши, за заштита на мебел од други секојдневно носат и солза.се чистат со влажна крпа или сунѓер, лесно да се направи и во голема мера го заштедите вашето време!.РАЗНОВРСНА КОРИСТИ : Тие се совршени за кујната кабинети, полици, фрижидер, pantries, перење соби, чевли багажник, bookcase, поднесување кабинети и работа простори!Тоа е совршен декор за организирање на вашиот простор и дома!.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката