• Новак
Десктоп Фан, Bladeless Фан 3 Ладење Брзо за Спална соба за Статистика

Десктоп Фан, Bladeless Фан 3 Ладење Брзо за Спална соба за Статистика

DEN 1617.36
Производот е достапен

Достапност

[Голема Површина Снабдување Воздух] Bladeless голема површина снабдување воздух, со клима уред поудобно, може да го забрза воздух тече, така што секој агол можат да уживаат во кул. [3 Ладење Брзината] Bladeless фан со 3 ладење брзини, humidifying спреј функција, допрете го копчето, кој е удобен и сигурен за користење. [Безбедно Да се Користи] 0.5 mm bladeless воздух излезот, не постои скриена опасност од прст повреда, која е dustproof, нема потреба да се грижите за странски објекти се насилно е вметната. [Ултра Тишина] На bladeless вентилатор го зголемува правец на сила и се решава бучава проблемот во исто време, ветрот е полесен и помек и ултра тишина. [Безжични И Преносни] Овој bladeless фан е безжичен и преносни, изградена во 2200m Ah литиум батерија, главата усвојува лак дизајн, не само лесно да ги собереш, но, исто така, стабилна.Предмет Тип : Bladeless Fan Material : PP+ABSRated Напојување : 5 V / 1 ARated Моќ : 5 WProduct Големина : Прибл. 30 x 12 x 12 cm / 11.8 x 4.7 x 4.7 in Water Резервоарот : Не повеќе од 330m L по time Battery Капацитет : литиум батерија 2200m Ah (Батеријата Вклучена)Опрема на Вредноста : 3 брзина брзина на ветрот adjustment Weight : Прибл. 1076g / 38oz Color : Бела.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката