• Новак
Okuyonic Боја на Косата, Природна Текстура Долготрајни Коса Боја на Косата Умирање Пенкало Привремено Губење на Боја Пенкало DIY Шминка се Држиме за Улогата Играч за ноќ

Okuyonic Боја на Косата, Природна Текстура Долготрајни Коса Боја на Косата Умирање Пенкало Привремено Губење на

DEN 198.96
Производот е достапен

Достапност

Карактеристики : Природни состојки, без адитиви, без несакани ефект на косата и скалпот.Кармин дизајн, корисна употреба и лесно да се чистат темелно со шампон.Сува дел со фен за коса во случај на боја исчезнува.Опис : Дали ова направи да изгледате не се млади повеќе со додека коса?Не грижете се, ние би сакале да ви препорачуваме корисна коса умирање пенкало да ги реши вашите проблеми.Нашиот привремен корен concealer е направен со природно пигментирани минерали, формирана во светлина прав за лесно и инстант капак.Мал и лесен за носење, тоа е многу погодна да се пласира во паричници, purses, канџите и џебови.Коса боја на пен го прави вашата коса богата со боја и може да се задржи за 1-2 дена без исчезнува.Пакет содржи : 1 x Боја на Косата Пенкало.Црна, кафеава боја или црна боја може да бидат избрани.Коса боја пенкало има природни состојки, без адитиви, и нема несакани ефекти на косата и скалпот.Ние ви нудиме црна, кафеава боја и црна боја, така што на бела коса може да се промени во бои што се избрани по користењето на оваа боја пенкало.Исто така, тоа е лесно да се измијат само со шампон.Кармин дизајн ви овозможува да боја на косата погодна.9 inch NET WT : 4.За двете сива или било коса regrowth.Коса боја пенкало е многу погоден за патување, забава и бизнис.Црна и кафеава коса боја пенкала може да веднаш го коса во црна и кафена, привремено црна или кафеава коса.Ја прави вашата коса богата боја и може да се задржи за 1-2 дена без боја исчезнува.Коса боја pen може да се избере црна, кафеава или црна.5 g Package Тежина : околу.Потоа, чешел косата да се направи тоа и природни.Растителни екстракти помош за поправка и храни коренот на косата.Специјализирани во коса ја нагласува и нуди природна боја на косата без никаква боја трага.Тоа е особено погоден за лица и те прави блескави во толпата.Растителни екстракти помош за поправка и храни коренот на косата. 40g Item Тип : Коса Color Function : Боја Hair How Да се Користат : 1.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката