• Новак
Трепките и Веѓите Нијансирање, Бои Боја слој на Трепките и Веѓите По Екстензии и Lash Кревање 10 ml / 0.16 floz Првично од Килибар lash (Клер)

Трепките и Веѓите Нијансирање, Бои Боја слој на Трепките и Веѓите По Екстензии и Lash Кревање 10 ml / 0.16 floz

DEN 335.76
Производот е достапен

Достапност

ЛЕСНО КОРИСТЕЊЕ ДИЗАЈН - Оваа четка главата помага крем со уште веѓата и lash апликација да се создаде убава три-димензионални веѓата форма и целосна трепките.БОГАТА БОЈА И СЈАЈ - 2 акрилните бои и јасни слој да се изберат со крем, богата пигментирани бои и здрав сјај на кожата.ДОЛГОТРАЈНИ и ПРИРОДНИ - Трае и до 2 недели.Природни бои со траен ефект на боја, без промена на бојата.Лесна апликација и лесно да се исчисти.ХИДРАТАНТЕН - Оваа боја слој ќе го задржи веѓите и трепките хидрирани и moisturized, додека одржување на веѓата форма.Ќе се даде силна и сјаен ефект.УСЛУГИ на КЛИЕНТИТЕ - Ние го цениме вашето задоволство и да се обезбеди на квалитет на производи.Не двоумете се да допрат до нашиот тим.Ние ќе се потрудиме да ви помогне.Пакетот Вклучува : 1 компјутер Веѓа и eyelash Багра Крем Бои : Црна, Choco, Клер (јасно) Нето Тежина : 0.16 FL Мл.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката