• Новак
Тифани & Co. Интензивна Eau de Parfum .13 fl. оз.

Тифани & Co. Интензивна Eau de Parfum .13 fl. оз.

DEN 678.72
Производот е достапен

Достапност

Љубовта и убавината се суштината на Тифани.На Тифани Eau de Parfum мирис доловува дека суштината во шише—пенливи флорални мошус со скапоцени потпис состојка, благородна ирис.Совршен за Патување.Мини Големина Сензација. 4 ml / 0.13 Унца.Овој модерен, artisanal мирис, со благородна ирис во неговото срце, е како возбудлив и инспириран како љубов себе.Топ забелешка : Vert де mandarine Средината забелешка : Благородна ирис База белешки : Пачули и мошус.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката