• Новак
Datamax-О'Neil EP3-00-1J000P00 Mark III Десктоп Печатач, 300 DPI, 5 ip адреса, E-4305P, Прилагодлив Сензор, Навигациони/LED UI, Солза Работ, DPL, 64 MB Flash/32 MB DRAM

Datamax-О'Neil EP3-00-1J000P00 Mark III Десктоп Печатач, 300 DPI, 5 ip адреса, E-4305P, Прилагодлив Сензор, Навигациони/LED

DEN 1871.76
Производот е достапен

Достапност

Функција : директна термичка/термички трансфер.Функција : 300 DPI. 64 MB Флеш/32 MB DRAM.Datamax нуди една од најголемите и најпознатите различни линии на печатачи во авто ID индустрија – производи кои се движат од мобилен принтери и возила-монтирани етикета и приемот принтери, компактен десктоп и midrange термички принтери, да се високи перформанси и специјалност-апликацијата и RFID принтери.Покрај тоа, широк ранг на софтвер ние нудиме обезбедува единствена differentiator со додавање на интелигенција и флексибилност кон нашиот печатење решенија.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката