• Новак
Toyvian 7Pcs Мултифункционален Складирање Кутија Табела Фиока Организатор Носителот Фиока Десктоп Садовите за Складирање Кутија Сад за Домашната Канцеларија

Toyvian 7Pcs Мултифункционален Складирање Кутија Табела Фиока Организатор Носителот Фиока Десктоп Садовите за Складирање

DEN 1718.40
Производот е достапен

Достапност

1. Тоа може да ви помогне да се задржи на мали елементи на вашата кујна во ред и лесно да се најде.Едноставна форма, удобно искуство, може да се сместат четки, гранки, лажица, стапчиња за јадење, итн.Мали димензии и мала тежина, овој сортирање кутија ќе не заземаат многу на вашиот простор.Исто така, овој вид кутија може да се користи за складирање на вашите козметика, канцелариски материјал и дребулии.Еколошки и безбедно PP материјал за трајни и здрав за употреба.Опис направени од добри квалитетни материјали кои се цврсти и издржливи, која може да помогне во одржување на кујната уредни и чисти.Прегради дизајн е креативен и мода за двете садови држи и некои дребулии' складирање.Убав и мулти - складирање кутија за да се обезбеди релаксирачки живот за себе, како и на вашето семејство.Карактеристики - Боја : Сива.- Материјал : ПП.- Големина ( S ) : Приближно 8. 50x8. 50x5. 00 см/ 3. 35x3. 35x1. 97 инч.- Големина ( М ) : Приближно 17. 50x8. 50x5. 00 cm/ 6. 89x3. 35x1. 97 инч.- Големина ( L ) : Приближно 26. 00 X8. 50 X4. 50cm/ 10. 22 X3. 34 X1. 77inch.- Мали димензии и мала тежина, овој сортирање кутија ќе не заземаат многу на вашиот простор.- Еколошки и безбедно PP материјал за трајни и здрав за употреба.- Едноставна форма, удобно искуство, може да се сместат четки, гранки, лажица, стапчиња за јадење, итн.- Тоа може да ви помогне да се задржи на мали елементи на вашата кујна во ред и лесно да се најде.- Исто така, овој вид кутија може да се користи за складирање на вашите козметика, канцелариски материјал и дребулии.- Боја : Сива.- Големина : 26 X8. 5 CM.Пакет Вклучувајќи : 7 x Чување на Кутии.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката