• Новак
Bticx 2021 Божиќ Бивол Plaid Лакови, Божиќ Голема Панделка Лакови Bowknot Елка Pendant Topper Божиќ Партија Дома Декор Нова Година Декорација Додаток

Bticx 2021 Божиќ Бивол Plaid Лакови, Божиќ Голема Панделка Лакови Bowknot Елка Pendant Topper Божиќ Партија Дома

DEN 359.76
Производот е достапен

Достапност

Додадете ретро класичен стил на вашиот елка или зимски земјата на чудата партија.Две стилови се достапни, бивол plaid/црвена, празнична боја.Декоративни лакови се исто така одлична декорација за семејства, лица и други манифестации.Материјали : Свила работ лен текстил, ткаенини состав : полиестер влакна.Совршена елка декорација, стилски и елегантен. 1. Материјали : Свила работ лен текстил, ткаенини состав : полиестер влакна.2. Додадете ретро класичен стил на вашиот елка или зимски земјата на чудата партија.3. Совршена елка декорација, стилски и елегантен.4. Две стилови се достапни, бивол plaid/црвена, празнична боја.5. Декоративни лакови се исто така одлична декорација за семејства, лица и други манифестации.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката