• Новак
iLUU Женска Синтетички Влакна Чоколадно Кафена Боја Мода Клип во Косата Парче Долго 24 120g Згусне Брановидна Природни Бран Кадрава 3/4 Целосна Главата Клип во Синтетичк

iLUU Женска Синтетички Влакна Чоколадно Кафена Боја Мода Клип во Косата Парче Долго 24 120g Згусне Брановидна Природни

DEN 311.76
Производот е достапен

Достапност

Пакет се Вклучени : 1 Pcs 24inch 120gram со 5 Клипови Секој Пакет.Можете да ги однесе надвор да се мијат во текот на ноќта и брзо да го инсталирате пред да раководител на заводот во утринските часови, никогаш не морале да се trek во центарот на градот да се вашиот салон.Ако За Било Која Причина, Ве Молиме Да Се Чувствуваат Слободни Да Не Контактирате И Ние Ќе Ви Одговори И Да Ви Даде Најдоброто Решение Во Рок Од 24 Часа.Обично 2 Пакети се Препорачува за Клиенти Кои Сакаат да Додадете Должината & Јачина на звук или 3 Пакети ако сакате Погуста Коса. 100% Пари Гаранција за враќање на : Ние i LUU Нуди ВРАЌАЊЕ Или РАЗМЕНА на Услуги.Погоден За Секојдневна Употреба И Партија Шоу.i LUU Коса Extensionsi LUU Коса Е Нов Трговец Во Губење на Бизнисот , Но Ние Имаме Искусни Производителот.Можете Да Навивам и Боја на Нив со Вашиот Слободен Стил, Но Ние Не Сугерираат Секундарна Работа, Бидејќи Тие Не Се Вистински Човечка Коса, Ќе Биде Полесно да Бидат Повредени.Материјал : 100% Синтетички Висока Температура Влакна.Шарени : Постојат Околу 60-70 Бои Може да Биде Избран (Вклучувајќи Солидна Боја и ја Нагласува Пијано Боја на Косата Екстензии).Овие клипови се кријат токму под вашиот сопствен коса од мали snap-на клипови, косата екстензии се вклопуваат лесно во вашата природна коса, па никогаш не ќе мора да се грижите за вашите пријатели или клиенти знаејќи вашата тајна.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката