• Новак
Силеџија Перформанси Аудио BP-6.5 НЕО | Neodymium 6.5 Midrange Звучн. | 200 W RMS | Нео Средината | Тенок Neos | Единствен Говорник

Силеџија Перформанси Аудио BP-6.5 НЕО | Neodymium 6.5 Midrange Звучн. | 200 W RMS | Нео Средината | Тенок Neos

DEN 1799.76
Производот е достапен

Достапност

6.5" Neodymium Midrange Јазик. 200 W RMS.Ова е еден говорник.Пролет Натоварени Терминали.Neodymium Магнети за поголема ефикасност.Силеџија Перформанси Аудио BP-6.5 НЕО Neodymium 6.5" Midrange Говорникот 200 W RMS Нео Средината на Еден Говорник Ова е еден Говорник Јазик се продаваат поединечно 6.5" Midrange Говорникот Моќ Оценка : 400 W (Врв) 200 W (RMS) Глас Серпентина : 1.5"CCAW Чувствителност : 99d B Отпорност : 4 Ohms Фреквентен Опсег : 140 Hz-12 KHz.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката