• Новак
Агенда 2022 Излет 2022 Неделно и Месечно,на 12-Месец на Продуктивноста Излет,Час Планер и Работа во Излет за Продуктивноста & Среќа,6.1×8.3 Организатор (Боја : Сива)

Агенда 2022 Излет 2022 Неделно и Месечно,на 12-Месец на Продуктивноста Излет,Час Планер и Работа во Излет за Продуктивноста

DEN 311.76
Производот е достапен

Достапност

Се користи за детални дневни планови, активности, итн.Ова може да ви помогне да се сеќавам на најважните работи.Детални составот на внатрешната страница список : 12-месечен обврзувачки, еден-страна-на-ден планирање книга, 200 листови/400 страници во книга. Капакот е убаво дизајниран, која е многу погодна за вашиот briefcase или училиште торба.Одложувања и недостаток на организација се само главните фактори кои го попречуваат луѓе од успешно завршување на нивната работа.ПРЕГЛЕД : Планот за јануари 2022-декември 2022, кој 12months на месечни и неделни страници за лесно академска година планирање.ВКЛУЧЕНИ : Планирање Страници Флексибилни Покрие Месечните Јазичиња Брз Референтни Информации Годишен Преглед Празници Забелешка Страници Контакти Твин-жица Обврзувачки двострани Внатрешниот Џеб Празен Етикета.Оваа 2022 агенда е специјално дизајниран за да ви овозможи да го планирате вашиот годишни цели, додека се уште управување со секојдневните задачи.Наслов на Страницата + Предговор + Лични Страницата за Информации + 2022 Календар + План Лист + Мојот Живот План + Годишните Приходи и Расходи + Плаќање рок на Отплата и Големи Приходи и Расходи + адресар + Личен План + Месечен План + Студија/Travel/Финансии/Фитнес План + дневни план + резиме на месецот + резиме + заклучок/сон листа.НЕДЕЛЕН : Неделен се шири вклучуваат простор за да напишете го вашиот дневен распоред, има многу простор за детали за состаноци и да ги пратите на сите денови јасно со неделен приказ.[Планирање] Нашата агенда е од јануари 2022 до декември 2022.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката