• Новак
Лаванда Кат Почиста - 2 Литарско Шише Рефил

Лаванда Кат Почиста - 2 Литарско Шише Рефил

DEN 1466.40
Производот е достапен

Достапност

Лимон Infiniti Кат Почиста доаѓа во 2 Литарско Шише.Се користи за да рефил на Обновливи 450 ML Шише вклучени со Infiniti Почиста Стартер Сет.Лимон Кат Почиста е мирис слободни.Infiniti Кат средства за Чистење се најдобри користи за различни видови на готови тротоарите вклучувајќи плочи, винил, камен, ламинатни, линолеум и дрвени предмети.Не може да се користи на други подови како свежо или подмачкана восок подови, не-запечатени плочки, или carpeted подови.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката