• Новак
YAYONG Самостојна Крпа Потоплите Решетката за Бања Електрични Загреан Пешкир Сушење Рек Алуминиумска Рамка Топла Железнички Брз Крпа и Фен за Бања

YAYONG Самостојна Крпа Потоплите Решетката за Бања Електрични Загреан Пешкир Сушење Рек Алуминиумска Рамка Топла

DEN 311.76
Производот е достапен

Достапност

✔ [ФУНКЦИЈА] : Правење крпа не се само корисни во humind клима и студено време, исто така, ги задржи вашите bathroon хигиенски. ✔ [ПРОСТОР за ЗАШТЕДА на енергија] : Ова крпа потопол е лесен.Кат-стои стил на дизајн за заштеда на простор и може да се помести од место до место, како што е потребно. ✔ [МАТЕРИЈАЛ ДИЗАЈН] : Нашата крпа решетката е направен од алуминиум материјал, тоа може да се задржи на крпи, палта и облека од топли и суви. ✔ [ЛЕСНО ДА се ЧИСТИ] : Ова крпа потопол е лесно да се чисти со мека сува крпа кога крпа потопол е ладно. ✔ [ENERGY SAVING] : Ова електрична крпа потоплите подаде својата постојана температура во рок од 30 минути,кој заштедува енергија.Сите-сезона Помошник Самостојна крпа потопло може да се користи како затоплување решетката за палта, капи и белезници пред venturing надвор во зима е ладно, исто така, како сушење решетката за вашиот влажни outerwear, крпи и костими за капење во топла времето. ✅ СО LED ИНДИКАТОРИ – Нема потреба да се погледне повеќе за загреан пешкир решетката.Оваа крпа потопло со 2 начини : /ИСКЛУЧУВАЊЕ,со led индикатори. ✅ БРЗО HEATHING – Греење жици технологија.Површинската температура на овој крпа warmers за бањата е околу 45 до 55 °C (113 до 131 °F) и тоа треба 15 минути за да се достигне максимална температура.Нема рѓа.Без шум. ✅ Високо-квалитетни материјали - Користење на висок квалитет на алуминиум, внимателно се произведени, за да се обезбеди добра изработка, додека beautifying вашата соба, изработка на соба повеќе елегантен и луксузен. ✅ ПОГОДНО – Самостојна дизајн.Совршен за сушење пешкири по бања, туш или во бањата.Исто така, може да се користи за да се исуши други ткаенини.Не трошат многу енергија. ✅ ЛЕСНО ДА се ИНСТАЛИРА И да се ДВИЖАТ – Самостојна.Овој кат стои крпа потопол е едноставно да се смени позицијата, повеќе практични и не се мачат да го носат.Вклучени инсталација делови и прирачник за корисникот.СПЕЦИФИКАЦИЈА : потрошувачка на Енергија : 105 Watts.Материјал : Алуминиум.Димензија (Самостојна) : 22.8 *15.3* 41.5 инчи Пакетот вклучува : 1 x Загреан Пешкир Потоплите.

Декларирани спецификации

Power consumption:
105 Watts.
Material:
Aluminum.
Dimension (Freestanding):
22.8 *15.3* 41.5 inches
Package includes:
1 x Heated Towel Warmer :

Комплементите на стоката