• Новак
Avon Дива Земја Men ' s Roll-on Deodorant. Брзо Сушење, Долготрајни. Мазна Примамлива Арома. 2.6 Fl.Мл / 75 мл. Пакување од 3

Avon Дива Земја Men ' s Roll-on Deodorant. Брзо Сушење, Долготрајни. Мазна Примамлива Арома. 2.6 Fl.Мл / 75 мл.

DEN 451.68
Производот е достапен

Достапност

Брзо сушење формула оди на мазни & нема да дамка.Направени за да бидете кул и свежа во текот на целиот ден.Земете го вашиот хигиена на нова граница.Класичен Дива Земја мирис, ја зголемува довербата и мириса како голем како и секогаш.Antiperspirant deodorant ви држи сува и мирис одлично во текот на целиот ден.Земете го вашиот хигиена на нова граница и ја покажат својата дива страна со Диви Земјата Roll-On Deodorant.Овој бонус големина antiperspirant е направен за да бидете кул и свежа во текот на целиот ден.На примамлива арома ќе ја зголеми вашата самодоверба, како и оди одлично со секоја облека со своите не-белење, не-боење формула.Доаѓа во 2.6 fl.оз.садот.Пакување од 3 на производ со UPC 094000459166.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката