• Новак
TYUXINSD Погодност Фитнес Мобилен Телефон Рака Торба Спортски Телефон Рака Покрие Зглоб Торба Машки Рака Торба Женски Рака Покрие Утро се Кандидира Трајни (Боја : G, Гол

TYUXINSD Погодност Фитнес Мобилен Телефон Рака Торба Спортски Телефон Рака Покрие Зглоб Торба Машки Рака Торба

DEN 1879.20
Производот е достапен

Достапност

Изработен од полиестер ткаенини, таа има добра текстура, водоотпорен, high-definition дигитално печатење шема, светла боја и лесно да исчезнат. Ако ви препознаваат нашите производи, ве молиме не заборавајте да го напушти пет ѕвездички.▲Ве молиме имајте во предвид : ☆ 1.5 cm, 18cm × 9cm Product боја : слика color Style : Sports Closed начин : zipper Shape : vertical Prevent кинење : На armband има силна одликување, кое што спречува кинење за време на напорни вежби.Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ве контактираме во најкраток можен рок.Висок квалитет на патент, мазен и лесен за користење, двојно трајни патент дизајн е полесно да се користи.Задниот дел е дизајниран со еластична бендови и еластична рака бендови за удобност и заштита од испаѓање. Ако не сте задоволни со нашите производи или има и други прашања, ве молиме да ги споделите со нас што е можно побрзо и ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.Скриени џек дизајн не го жртвуваат изгледот на перфорација.Анти-пот и добро миење : на armband е направен од водат-отпорни neoprene и, исто така, има анти-пот и перат својства.Меки и удобни ткаенини, таписерии изработка, уредни линии, трајни и удобен за носење.Згодни и убави : На слушалка и полначот исечок овозможи директен пристап до телефон преку armband.Прилагодете рака обемот На : прилагодливи рака дизајн поддржува голем број на арм circumferences од 24 cm до 40 cm.answer : ___________________________ note : ★ Поради посебност на производот, ќе има мала разлика во секоја готовиот производ.Ние го цениме вашиот охрабрување.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката