• Новак
Празник Декорација LED String Светла Батеријата Напојува 1M 20LEDs Плута Облик на Сребро LED Ѕвездена Светлина Шише Светилка за Партијата Божиќ Украси Царинење Божиќ Светла

Празник Декорација LED String Светла Батеријата Напојува 1M 20LEDs Плута Облик на Сребро LED Ѕвездена Светлина

DEN 1996.80
Производот е достапен

Достапност

Тоа е флексибилен, лесен за да биде свиткан и обликувани како ви се допаѓа.Тоа е stably управувана од страна на безбедноста напон.Ефикасна и енергетски ефикасен.Голема за да се создаде романтична атмосфера.Украсување Божиќ Стебла, Дворови, тремови,покривот, патио, градина, ѕид, прозорец, спална соба, дневна соба, свадба, забава, роденден, Божиќ итн.Не се мачат да го наместите светлото повторно.Карактеристики : Тоа е флексибилен, лесен за да биде свиткан и облик како што like It е stably управувана од страна на безбедноста voltage Cost ефективни и енергија efficient Great за да се создаде романтична atmosphere Perfect за Божиќ, свадби, фестивал, партија, цветни аранжмани etc Specification : Боја : топло бела/чиста бела/ мулти-color Led количина : 20leds Material на string светлина : silver Length на стринг : прибл. 1 m Cork облик големина : 15.7 за 47,3 x x 22.1 cm Power : 3 x AG13 батерии (вклучени) 4.5 v Steady режим : светлината е секогаш на/flash Package се Вклучени : 1 X Плута Облик LED String Light Widely користите за да виси Божиќ светла за дрво на отворено.

Декларирани спецификации

Color:
warm white/pure white/ multi-color
Led quantity:
20leds
Material of the string light:
silver
Length of string:
approx. 1 m
Cork shaped size:
15.7 x 47.3 x 22.1cm
Power:
3 x AG13 batteries (included) 4.5v
Steady mode:
The light is always on/flash
Package Included:
1X Cork Shaped LED String Light :
Widely use to hanging Christmas lights for tree outdoor. :

Комплементите на стоката