• Новак
Shiwaki WiFi HDMI Екранот Dongle 5G/2.4 G 4K Адаптер за/iPad Windows да HD ТВ

Shiwaki WiFi HDMI Екранот Dongle 5G/2.4 G 4K Адаптер за/iPad Windows да HD ТВ

DEN 927.84
Производот е достапен

Достапност

4 K Резолуција : двете 4 K и 1080 P резолуција, може да се огледало на вашето видео, игри, музика, слики или датотеки за големи HD Телевизори, проектори, monitor, display, итн.Универзална Компатибилност : , , i OS, Android, Windows, OS, PC, таблети, лаптоп, и Miracast, DLNA , Wecast режим.Преносни : Лесни и мала големина, добри перформанси, да се зачува простор, лесно да се носат, може да се користи за патување, состаноци, деловни патувања или семејство страни, итн. 5 G/ HDMI Dongle : се Спротивстави на сигнал пречки и да се спречи видео одложувања и застои.На високо - процесор обезбедува јасна видео и квалитет на сликата за брз трансфер.Мулти-Функции : добар помошник за работа, за безжично делење на PPT, пораки, документи и други содржини; смешно подарок за вашето семејство, гледаат филмови или играат игри заедно.Опис : - 5 G/ HDMI Dongle : се Спротивстави на сигнал пречки и да се спречи видео одложувања и застои.На високо - процесор обезбедува јасна видео и квалитет на сликата за брз трансфер. - 4 K Резолуција : двете 4 K и 1080 P резолуција, може да се огледало на вашето видео, игри, музика, слики или датотеки за големи HD Телевизори, проектори, monitor, display, итн. - Универзална Компатибилност : , , i OS, Android, Windows, OS, PC, таблети, лаптоп, и , DLNA, , режим. - Мулти-Функции : добар помошник за работа, за безжично делење на PPT, пораки, документи и други содржини; смешно подарок за вашето семејство, гледаат филмови или играат игри заедно. - Преносни : Лесни и мала големина, добри перформанси, да се зачува простор, лесно да се носат, може да се користи за патување, состаноци, деловни патувања или семејство страни, итн.Спецификација : - Производ големина : дијаметар 64.5 mm/2.54 инчен - должина на Кабелот : 50cm/19.69 инчен - Материјал : plastic Package Вклучува : 1x Екранот Adapter1x Wi Fi Cable1x HDMI Cable Note : 1. Ве молиме оставете малку грешка поради прирачник за мерење.2. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.3. Ви посакувам прекрасен on-line шопинг!.

Декларирани спецификации

- Product size:
diameter 64.5mm/2.54inch
- Cord length:
50cm/19.69inch
- Material:
plastic
Package Includes:
1x Display Adapter :
1x WiFi Cable :
1x HDMI Cable :
1. Please allow slightly error due to manual measurement. :
2. Due to the difference between different monitors, the picture may not reflect the actual color of the item. :
3. Wish you a wonderful on-line shopping! :

Комплементите на стоката