• Новак
UMIRIKO Мрзливост Животинско Шише за Вода Термос со Слама Капак 20 Мл за Деца, Момчиња, Девојки, Leakproof, Вакуум Изолирани од не ' Рѓосувачки Челик, Двојно Ѕидови, Термо Криг

UMIRIKO Мрзливост Животинско Шише за Вода Термос со Слама Капак 20 Мл за Деца, Момчиња, Девојки, Leakproof, Вакуум

DEN 647.76
Производот е достапен

Достапност

Чистење на внатрешноста и надворешноста на купот со неутрален детергент во топла вода пред да го користите③.Препорачливо е да додадете топла вода или мраз вода за загреете или precooling со цел да се постигнат најдобри топлина и ладење ефект. 【Се задржи Топло или Ладно】UMIRIKO Спортски шише за вода усвојува храна-одделение од нерѓосувачки челик внатрешниот ѕид со топлинска изолација слој и вакуум температура заклучување слој за подобрување на ладно и топлина зачувување ефект.Силикони. Не додавајте сув мраз, газирани пијалаци и други течности кои се склони кон висок притисок и во вакуум чаша; исто така, не додадете течности кои содржат алкални и кисели состојки како што се соја сос, супа итн. Избегне паѓање, судир или силно влијание да предизвика купот на телото да се деформира, кој ќе влијае на производот ефикасност. 20oz Деца Шише за Вода Термос со Слама Капак,Течење Доказ, Вакуум Изолирани од не ' Рѓосувачки Челик, Двојно Ѕидови, Термо Кригла за Жени Мажи Precautions1. 【Флексибилна Употреба】Нашите нерѓосувачки челик шишиња со вода се дизајнирани со слама капак и монтажни шише капи што ги прави идеални за носење околу себе, без разлика дали се во канцеларијата, училиште, фитнес, јога, или кога сте излезени за било отворено активност како што е возење велосипед, трчање, планинарење, backpacking, или кампување.За да се спречи протекување, се зацврсти на капакот насока на стрелките на часовникот кога купот е навалена.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката