• Новак
Лево Опашка Светлина Компатибилен Со Nissan X-Trail 2003 2004 2005 2006 2007 VT973L Возачот Страна Левата Страна Задни светла Собранието Опашка Светилка РОСА

Лево Опашка Светлина Компатибилен Со Nissan X-Trail 2003 2004 2005 2006 2007 VT973L Возачот Страна Левата Страна

DEN 1874.40
Производот е достапен

Достапност

Задни светла за компатибилен со Nissan X-Trail T30 9/2003-12/2007. Се ИЗРАЗАТ во СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ : Ние ги користиме неколку курир компании и секогаш проверете и изберете најбрзо испорака опција на нашите клиенти.ТЕХНИЧКИ СПЕЦИФИКАЦИИ : Производ : Опашка светлина / Plug-n-Игра за Инсталација / Пакет содржина : левата страна, возачот страна / Одобрување : одобрување E означени (стандард E) / во Боја : Црвена.ПРОФЕСИОНАЛНИ ПРОДАВНИЦА : Ние сме биле во подесување индустрија од 2008 година. Во моментов, ние нудиме на нашите производи во целиот свет во повеќе од онлајн продавници и ние знаеме колку е важно да ги задоволи на секој клиент.Можете да ни веруваат!.ГАРАНЦИЈА за квалитет : Ние се грижиме за нашите клиенти!Ако не сте 100% задоволни со нашата внимателно одбрани производи, вие може да пакет на неупотребениот производ и да се врати тоа да ни го до 30 дена по добивањето тоа!.Опашката светлина компатибилен со Nissan X-Trail (T30) 9/2003-12/2007 Rear Светлина компатибилен со Nissan X-Trail 2003 2004 2005 2006 2007 Product description One година warranty Fits совршено да автомобил - Инсталација не предизвикува problems Product за десната рака сообраќај (RHT=LHD).Управувачот на левата страна на car Excellent замена за старите оригинални set Product се сосема нови, никогаш не се користат и првично спакувани.Пакет содржина : левата страна, возачот side Product details Product : Опашка light Approval : одобрување E означени (стандард E)Боја : Црвена.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката