• Новак
Евтини Мајка Подароци, Можеби Купи Мајка Убаво Шише Вино; Затоа што Пијан [B, [], Смешни Роденден Крстот Танцување Ѓердан од Мајка

Евтини Мајка Подароци, Можеби Купи Мајка Убаво Шише Вино; Затоа што Пијан [B, [], Смешни Роденден Крстот Танцување

DEN 1020.00
Производот е достапен

Достапност

СОВРШЕН ПОДАРОК - Нашиот накит е со врвен квалитет подарок за Мајка.Испрати до тоа посебно некој како совршен начин да ја искажете вашата љубов.ВИСОК КВАЛИТЕТ - Ова Крст Танцување Pendant Ѓердан е направен од .925 фунта сребро.Тоа е во облик на цвет со AAAA одделение кубни циркони накит и ливчиња тројно обложено со 14 K злато.ПРИЛАГОДЛИВ - синџирот е 15.75 инчи долго и има прилагодливи extender.Тоа ќе се вклопи во секој вратот совршено.На pendant 1 инч (25мм) во должина и 0.85 инчен (21.6 mm) во ширина.ПРЕКРАСНА ПОРАКА КАРТИЧКА - пораката картичка што доаѓа со овој подарок сигурно ќе ви донесе насмевка на лицето на личноста која го прима.Се надеваме дека ќе уживате во вашиот ѓердан и да се најде задоволство во својот прекрасен дизајн!.ГАРАНЦИЈА за квалитет На производот е страна-полиран во Мајами, FL и испратени до вашата врата. 100% задоволството загарантирани!.Порака од срце!Оваа Мајка Крстот Танцување парче карактеристики .925 фунта сребро и е сигурен да се направи вашите најблиски насмевка со својот шарм кога тој пристигнува подарок-подготвени во нашата прекрасна обичај пакување!Како дополнителна бонус, ние го вклучите ексклузивни картички можете да со гордост се прикаже на екранот на вашиот полица или подарите како внимателен присутни; овие пораки се изразат токму колку ти е гајле за секое лице.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката