• Новак
KJYF Телефон Случај за Oppo A95 5G (6.43), со [2 x Калено Стакло со некоја Заштитна Фолија], Јасни Мека TPU Ултра-Тенок Случај за Oppo A95 5G [Анти-Нула] [Анти-Жолта] - Црвена 9

KJYF Телефон Случај за Oppo A95 5G (6.43), со [2 x Калено Стакло со некоја Заштитна Фолија], Јасни Мека TPU Ултра-Тенок

DEN 1538.40
Производот е достапен

Достапност

Ние ќе ви обезбедиме со повеќе совршен избор.Рационализација дизајн и секој дел од мобилен телефон случај одговара едни со други, да ги задржи оригиналниот изглед на телефонот, обезбеди удобен зафат и не е лесно да се лизга.Лесно да се размонтираат.Нема потреба да ги тргнеме случај кога истиот се полни.43 инчи, со 1pcs калено стакло екран заштитник.Ако не сте задоволни со купување на нашите производи, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас.Ние ќе ви обезбедиме со најдобрите решенија и услуги во рок од 24 часа. ★ Целосна Заштита : -Четири агли 360-степен анти-падот заштита,камерата дупка е 0. ❣【Целосна Заштита : 】На KJYF Стакло Екран Заштитник целосно ги опфаќа за Oppo A95 5 G најновите екранот, Малку застана на работ и рамка(повисока од објективот на камерата ) нуди за Oppo A95 5 G максимална заштита и намалување на судирот штета од шокантни и пуштање.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката